Ana Sayfa Site Haritası İletişim  
ÇOK NORMAL
        Biz köklü bir kültüre sahibiz. Tarih erdemli başarılarımızla dolu. Şimdi gençlerimizin bir kısmı bir şeyler yapmayı çok uzak görüyorlar kendilerine. Oysaki gerekli olan tek şey biraz inanç… O inancı sağlayacak şey, biraz araştırma, okumak, daha az konuşmak ve daha çok dinlemek. Kültürümüzü ve şanlı tarihimizi biraz kurcalamak. Biz bu kitapta bazılarından bahsettik. Hayatta kazanmak da var, kaybetmek de… Bizi diğerlerinden ayıracak olan şey yılmamak ve devam etmek.
 
 
       İnsan bir kere gelir dünyaya. İşte bu yüzden geldiğine değmeli. Bence ne yapıyorsa, yaptığını en iyi şekilde yapmalı. Önemli olan her zaman birinci olmak değildir, bir inci olabilmektir. Kaybetmeyi bilmeden kazanamaz insan. Bundan dolayı başarmak da ÇOK NORMAL, başaramamak da…
Ya içine girersin; yani ortamın seni şekillendirmesine göz yumarsın. Ya içine hükmedersin; yani kendini hazır konuma getirip, donatıp, kendi hamurunu kendin yoğurup benliğine kavuşur ve kendi oluşturduğun şaheseri seyredersin.
SEN YAPABİLİRSİN; ÇOK NORMAL.BAŞARILI OLABİLİRSİN; ÇOK NORMAL.BAŞARISIZ OLABİLİRSİN; ÇOK NORMAL.TÜRK YAPABİLİR; ÇOK NORMAL. Çünkü bir Fatih çıkacaksa tekrar bu ülkeden çıkar. Bir Seyyid Onbaşı çıkacak 276 kiloluk mermiyi topun namlusuna sürecekse bu da Türkiye’den çıkar. Türk yaparsa en iyisini yapar. ÇOK NORMAL.
Şanlı tarihimiz, kültürümüzün her yönden zenginliği, geçmişteki başarılarımız ve ilklerimiz için, insanımızın yapabileceğine inandığım için ÇOK NORMAL…
 
TÜM KİTAPLARIM
- ÇOK NORMAL
 
 

 

Siz ileti gönderin.. Biz sizinle iletişime geçelim..

   bilgi@recepozkul.com        www.recepozkul.com 

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller tarafımızdan sağlanmaktadır.
 Her hakkı saklıdır. 2012 ©

 

hizmet sektörü at kılı tekerlekli sandalye uyku visko